Na sto dni przed maturą…
2 lutego 2017

W piękny zimowy wieczór 28 stycznia 2017 roku młodzież Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego spotkała się z dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi na balu studniówkowym.
Zgodnie z wieloletnią polską tradycją bal rozpoczął się polonezem, nad którego przygotowaniem czuwał przez wiele tygodni się Pan Tomasz Rogoziński. Taneczny korowód poloneza, którzy tworzyli uczniowie klasy 4GR technikum, oraz dwóch klas liceum: 3A i 3B, oczarował wdziękiem, elegancją i różnorodnością pięknych wieczorowych strojów. Rodzice, którzy licznie przybyli na bal, ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy.

Wyjątkowy nastrój studniówkowego wieczoru podkreśliła pani dyrektor Joanna Misiakowska, kierując wiele pięknych słów do maturzystów, ich rodziców i wszystkich zaproszonych gości. Głos zabrał także Starosta Powiatu Płockiego, Pan Mariusz Bieniek życząc maturzystom spełnienia marzeń oraz by czekający ich za 100 dni największy w życiu sprawdzian-matura, zakończył się sukcesem. Również Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Jan Boszko życzył maturzystom połamania piór.
Bal studniówkowy to również chwila podziękowań-chwila pełna wzruszeń. Były więc kwiaty i podziękowania od młodzieży dla dyrekcji i wychowawców: p Anny Dąbrowskiej, p Ilony Krawczyk-Noureldeen oraz p. Tomasza Rogozińskiego- za niezwykle trudne i mozolne budowanie uczniowskich wnętrz oraz pomoc i wsparcie w drodze do osiągnięcia życiowego sukcesu. Było też zapewnienie, że w sercach młodzieży na zawsze pozostanie bukiet ciepłych wspomnień. Bal można podsumować w kilku rymowanych słowach:
„Studniówka z tego niech będzie znana, że osoby towarzyszące dotrzymają Wam kroku,
że nikt z obecnych nie będzie stał z boku, że nikogo podczas tańca nie zmorzy sen błogi,
a każdego jutro będą boleć nogi.”
I tak też się stało. Następnego dnia wszystkich bolały roztańczone nogi, bo na studniówkowym parkiecie królowała radość i wspólna zabawa nauczycieli i uczniów, zabawa przeplatana muzycznymi dedykacjami.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 lutego 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content