Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Tenisie Stołowym
27 lutego 2020

W dniu 26 lutego 2019 roku na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Do rywalizacji, która rozpoczęła się kilka minut po godzinie ósmej stanęło 16 dziewcząt oraz 42 chłopców. Po bardzo ciekawych i wyrównanych meczach poznaliśmy najlepszych:
W kategorii dziewcząt:
1. Kowalczyk Aleksandra – I B
2. Bońko Sandra – III A
3. Wachaczyk Kornelia – I ŻGg
4. Sobótka Karolina – I B
W kategorii chłopców:
1. Szajewski Damian – IV TCS
2. Szajewski Krystian – IV TCS
3. Piotrowski Paweł – IV TCS
4. Smółka Bartosz – III B
Osoby, które zajęły cztery pierwsze miejsca w kategorii dziewcząt jak i chłopców reprezentować będą naszą szkołę na zawodach powiatowych, które to odbędą się 5 marca 2019 na hali sportowej w Wyszogrodzie.
Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych Mistrzostwach Szkoły dziękujemy za udział, walkę fair-play i do zobaczenia w przyszłym roku. TR

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 lutego 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content