Mistrzostwa powiatu płockiego w tenisie stołowym
7 marca 2019

W dniu 7 marca 2019 roku po raz kolejny byliśmy gospodarzami Powiatowej Licealiady, tym razem w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze zawodniczki i zawodnicy z Wyszogrodu, Gąbina oraz Płocka. Rywalizowano indywidualnie jak i drużynowo. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców całe podium należało do uczniów naszej szkoły, dzięki czemu wygraliśmy klasyfikację drużynową dziewcząt jak i chłopców. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za rywalizację w duchu FAIR-PLAY i życzymy dalszych sukcesów. Klasyfikacja drużynowa dziewcząt: 1. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 28 pkt. 2. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 12 pkt. 3. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 7 pkt. Klasyfikacja drużynowa chłopców: 1. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 29 pkt. 2. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 11 pkt. 2. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 11 pkt. Klasyfikacja indywidualna dziewcząt: 1. Grzybowska Patrycja – ZS Wyszogród 2. Kujawa Anna – ZS Wyszogród 3. Kucińska Joanna – ZS Wyszogród 4. Ambroziak Aleksandra – ZS Płock Klasyfikacja indywidualna chłopców: 1. Szajewski Damian – ZS Wyszogród 2. Szajewski Krystian – ZS Wyszogród 3. Szajewski Patryk – ZS Wyszogród 4. Piotrowski Paweł – ZS Wyszogród TR

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 marca 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content