„MIŚ RATOWNIŚ” – podsumowanie akcji
2 lutego 2017

Konkurs na zbiórkę jak największej ilości maskotek, które zostaną „Misiami Ratownisiami” dobiegł końca. Pluszaki zostały przekazane za pośrednictwem Komendanta Miejsko Gminnego – Pana Krzysztofa Laskowskiego,
Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie i będą pomagały małym uczestnikom wypadków przetrwać te najtrudniejsze chwile.

Całą akcję w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego koordynowała Pani Paulina Sumska. Wszystkim którzy przynieśli maskotki i dołączyli do nas, bardzo serdecznie dziękujemy, ponieważ zebraliśmy aż 361 zabawek.

Poniżej znajdują się wyniki konkursu:
I miejsce (dzień bez pytania) klasa IIB
II miejsce (2 godziny bez pytania) klasa IIG
III miejsce (1 godzina bez pytania) IIC
Przedstawicieli klas które zajęły I,II i III miejsce zapraszamy w dniu dzisiejszym, na długiej przerwie do sekretariatu szkoły.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 lutego 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content