„Kwiatek dla Ewy” czyli obchody Dnia Kobiet
10 marca 2016

Klasy  Ia i Ib, razem z wychowawczyniami – Anną Szmulewicz i Katarzyną Smardzewską, zatroszczyły się o przygotowanie Dnia Kobiet w naszej szkole. Życzenia dla piękniejszej części społeczeństwa pojawiły się na gazetce szkolnej oraz podczas uroczystej akademii przygotowanej z tej okazji. Pomysł apelu opierał się na wędrówce przez wieki i żartobliwym przedstawieniu obchodów Dnia Kobiet w różnych epokach. Uczniowie występowali w odpowiednich strojach, recytowali życzenia dla kobiet i wręczali prezenty charakterystyczne dla danych czasów. Uroczystość uświetniła swoim śpiewem tegoroczna laureatka Szkolnego Konkursu „Mam Talent” – Magda Sołtysiak. Apel zakończył się wręczeniem wszystkim Paniom pięknych wiosennych kwiatów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 marca 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content