Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie
31 marca 2017

W dniu 25.03.2017 klasa 2 RL uczestniczyła w wycieczce na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie, które w tym roku odbyły się po raz pierwszy. Wydarzenie to skupiło w jednym miejscu producentów i dostawców oraz przedsiębiorców z branży transportu i komunikacji z Europy Środkowej. Głównymi partnerami były:Volvo, Renault, Mercedes oraz Grupa Cargo. Targi MT TSL są jedną z nielicznych okazji do szczegółowego zapoznania się z branżą środków transportu i komunikacji. Równolegle z targami MT TSL odbyły się Targi Publicznego Transportu Zbiorowego WARSAW BUS. To była impreza podczas której odbył się zlot imponujących ciężarówek, drift ciężarówek, mistrzostwa kierowców oraz zawody modeli RC.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 31 marca 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content