Master of Vectors: Finał eliminacji do etapu regionu Warszawskiego!
21 lutego 2024

Dnia 19 lutego 2024 roku odbyły się zmagania eliminacyjne do prestiżowego konkursu „Master of Vectors” pod opieką nauczycieli grafiki p. Piotra Felczaka i p. Michała Ogonowskiego! To niezwykłe wydarzenie, które połączyło młodych artystów z pasją do grafiki komputerowej.
Po intensywnych eliminacjach szkolnych, które miały miejsce w styczniu, do finału zakwalifikowało się dwoje wyjątkowych uczniów klas graficznych. Wśród nich znaleźli się:
Natalia Kołecka (klasa 4ŻGp) – 1 miejsce
 Paweł Plichta (klasa 4ŻGp) – 2 miejsce
Na wyróżnienie zasługuje również praca Kacpra Jasińskiego z klasy 1GF, który pomimo swoich początków z grafiką zdeklasował starszych kolegów.
Ich kreatywność oraz umiejętności w obszarze grafiki wektorowej zapewniły im zasłużone miejsce w finale! Teraz czas na jeszcze większe wyzwania, gdzie będą mieli okazję wykazać się przed szerszą publicznością.
Trzymamy kciuki za naszych utalentowanych uczniów! Niech ich dzieła zainspirują i zachwycą wszystkich!  #MasterOfVectors #GrafikaKomputerowa #TalentMazowsza
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 lutego 2024.