Magda Sołtysiak laureatką konkursu „Kwiat Powiatu”!!!
21 maja 2018

16 maja 2018 została rozstrzygnięta kolejna edycja corocznego konkursu „Kwiat Powiatu”. To symboliczne wyróżnienie otrzymują osoby, które w szczególny sposób zasłużyły się w danym toku dla Powiatu Płockiego. W tym roku pośród nominowanych znalazła się również nasza uczennica Magdalena Sołtysiak. Miło nam poinformować, że Magda zdobyła tę zaszczytną nagrodę w kategorii „Talent roku”! Bardzo się cieszymy, że szczególne umiejętności wokalne naszej zdolnej artystki zostały docenione również poza murami szkoły. Przez trzy lata nauki Magda uświetniała swym pięknym głosem nie tylko uroczystości szkolne, ale równie aktywnie działała w środowisku lokalnym. Zawsze zaangażowana, zdyscyplinowana, niezawodna, ale przede wszystkim bardzo skromna. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 maja 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content