Logistycy w półfinałach!
12 grudnia 2023

Coroczne Olimpiady z zakresu Logistyki, Transportu i Spedycji to nie lada wyzwanie, które zostało podjęte przez Naszych logistyków również i w tym roku. Sukcesem jest awans do 3 półfinałów, które odbywać się będą zgodnie z harmonogramem:

08.12.2023 r. Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, zakwalifikowani: Stefaniak Dominika kl. III; Zwierzchlewska Paulina kl. III; Zmysłowska Magdalena kl. V .

13.12.2023 r. Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, zakwalifikowani: Kacper Krzemiński oraz Zmysłowska Magdalena kl. V.

01.03.2024 r. Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna organizowana przez Uniwersytet Gdański Wydział Ekonomiczny w Sopocie, zakwalifikowała się Zwierzchlewska Paulina kl. III.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 grudnia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content