Konkurs fotograficzny pn. „Najpiękniejsza jest nasza ojczyzna”.
23 czerwca 2023

W dniu 16 czerwca 2023 roku Karol Krzemiński z klasy 1Żg oraz Kacper Krzemiński z klasy 4L wraz z opiekunem p. Piotrem Felczakiem udali się do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie na 17 edycję konkursu fotograficznego pn. „Najpiękniejsza jest nasza ojczyzna”.
Tegoroczna edycja konkursu zakładała następujące kategorie zdjęć: natura, portret ludzie, portret zwierzęta oraz infrastruktura. W konkursie udział wzięło ponad 300 prac. Fotografie naszych uczniów spośród tak licznej ilości zgłoszeń zostały wyróżnione oraz nagrodzone. Zdjęcie Kacpra Krzemińskiego zajęło III miejsce w kategorii Portrety: „Ludzie”.
Fotografie Karola Krzemińskiego zostały wyróżnione, aż w trzech kategoriach! otrzymując przy tym mnóstwo nagród: kategoria „Portrety: Zwierzęta”, „Portrety: Ludzie”, „Natura”
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 czerwca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content