„Kocham Cię Polsko”
10 listopada 2023

„Kocham Cię Polsko” – pod tym hasłem rozpoczęły się uroczyste obchody Święta Niepodległości w naszej szkole. Dzień 11 listopada jest okazją do podkreślenia tego, że wolność nie jest nam dana na zawsze i wymaga szczególnej troski. Program słowno-muzyczny, przypominający młodzieży o postawie patriotycznej, zaprezentowali uczniowie klas: IB, IC, II ŻG, Za scenariusz części artystycznej odpowiedzialne były panie polonistki Anna Nowakowska i Katarzyna Smardzewska, aranżację muzyczną przygotowała p. Justyna Stalczewska natomiast wsparcie ze strony technicznej zapewnili p. Maria Serediuk i p. Piotr Irzyk.
Zwieńczeniem naszych uroczystości będzie jutrzejszy „Wieczór Patriotyczny” na który wszystkich serdecznie zapraszamy o godz. 17.00.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content