Klasy policyjne w Radomiu
12 stycznia 2023

W dniu 4 stycznia 2022 r. uczniowie klasy IV Dp na zaproszenie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, reprezentowali Naszą Szkołę w uroczystym apelu z okazji ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy Policji.
Ślubowanie było jednocześnie połączone z wręczaniem odznaczeń państwowych i resortowych Policjantom i pracownikom Policji garnizonu mazowieckiego.
Wyjazd ten, niewątpliwie ważny dla uczniów IV Dp, był dla nich dobrą okazją do przybliżenia formacji, szczególnie tym uczniom, którzy będą ubiegać się w przyszłości o służbę w Policji. Spotkanie to służyło również popularyzowani wśród młodzieży, szkół z klasami mundurowymi, a w szczególności o profilu policyjnym.
W trakcie tego spotkania Komendant Wojewódzki Policji zwrócił się, do wszystkich obecnych na uroczystości uczniów klas mundurowych, życząc im, wstępowania w szeregi Polskiej Policji gdzie służba, co prawda jest ciężka i odpowiedzialna, ale jednocześnie przynosząca ogromną satysfakcję zawodową.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 stycznia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content