Kacper Krzemiński laureatem konkursu „Jestem z Mazowsza- to powód do dumy”
24 czerwca 2021

W dniu 23 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego-plastycznego „Jestem z Mazowsza-to powód do dumy”.
Uczeń Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Kacper Krzemiński zajał II miejsce. W kategorii praca literacka esej Kacpra był jednym z 700 prac, które wpłynęły do organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego konkursu. W sumie o laur zwycięzcy we wszystkich kategoriach walczyło 1000 prac.
Wręczając nagrody podczas uroczystej gali w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie, Marszałek Województwa #AdamStruzik stwierdził, że „tak duża liczba prac złożonych na konkurs zaskoczyła, ale i ucieszyła organizatora, bo świadczy to nie tylko o talencie i kreatywności uczestników, ale także o ich wrażliwości na piękno Mazowsza, wiedzy o historii regionu i wnikliwej obserwacji jego rozwoju”. Dla Kacpra zgłoszenie do konkursu było impulsem, a inspiracją do stworzenia eseju, opowieści dziadka. Marszałek województwa, gratulując laureatom, wyraził podziękowania rodzicom, opiekunom i wychowawcom.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów literackich ???
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 czerwca 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content