Integracja mieszkańców internatu…
11 stycznia 2019

9 stycznia uczniowie mieszkający w Internacie przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wraz z wychowawcami- Renatą Krajczyńską i Pauliną Sieklucką postanowili spróbować swoich sił na lodowisku w Sochaczewie. Wielu z nich pokazało, że zabawy na lodzie nie są im obce i doskonale czują się na łyżwach. Ci, którzy nie są wprawnymi łyżwiarzami i po raz pierwszy stawiali swoje kroki na lodowisku byli bardziej ostrożni, jednak równie zadowoleni. Po za wizytą na lodowisku, spędziliśmy bardzo miło czas w kinie. Seans na który się udaliśmy, był polską komedia romantyczną pt. „Pech to nie grzech”, opowiadającą o tym, że czasem pechowe zdarzenia sprawiają, że w rezultacie spotyka nas ogromne szczęście. Jak wiadomo, żadna dobra wycieczka, nie może się odbyć bez wizyty w restauracji Mc Donald’s. Był to już ostatni punkt naszego wyjazdu, którego głównym celem była integracja młodzieży (chyba nam się to udało ) . Tego popołudnia było wiele wrażeń, śmiechu, zabawy i dobrego humoru.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 stycznia 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content