Indywidualne Biegi Przełajowe w Sierpcu
24 października 2019

Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Sierpc 2019 W dniu 23 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzypowiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Sierpcu. Szkołę reprezentowało 25 uczniów w kategoriach juniorka młodsza i junior młodszy (rocznik 2003-2004) oraz juniorka i junior (rocznik 2000- 2002). Młodzież startowała na dystansie 1000m dziewczęta i 2000m chłopcy. W punktacji drużynowej dziewczęta uplasowały się na II miejscu, natomiast chłopcy zajęli V miejsce. Juniorki młodsze: 1. Kamińska Maria- klasa IAg- XI miejsce 2. Kuczera Paulina- klasa IBg- XVI miejsce 3. Gasik Kinga- klasa IAg- XVII miejsce 4. Witkowska Dominika- klasa IDp- XVIII miejsce 5. Dyrlaga Dominika- klasa IAg- XXIV miejsce 6. Orlińska Joanna- klasa ILp- XIX miejsce 7. Grzelak Ewelina- klasa IAg- XX miejsce 8. Michalak Magdalena- klasa ILp- XV miejsce Juniorki: 1. Wiedyńska Daria- klasa IIA- VII miejsce 2. Bońko Sandra- klasa IIIA- XI miejsce 3. Kunikowska Natalia- klasa IIIA- V miejsce 4. Szmulewicz Kinga- klasa IIA- XV miejsce 5. Wysocka Oliwia- klasa IIA- XVII miejsce 6. Osińska Wiktoria- klasa IIA- XVI miejsce 7. Konopińska Zuzanna- klasa IIB- XIX miejsce Juniorzy młodsi: 1. Panek Patryk- klasa IDp- IV miejsce 2. Chyliński Jakub- klasa ILg- XVII miejsce 3. Myszkowski Adam- klasa IDp- XXXIX miejsce 4. Bąbała Adrian- klasa IZGp- XXXVII miejsce 5. Wiśniewski Maciej- klasa ILp- XXXXIII miejsce 6. Krzemiński Szymon IKMg- XXXIII miejsce Juniorzy: 1. Wiśniewski Radosław- klasa IIITM- III miejsce 2. Szajewski Krystian- klasa IVTCS- XXV miejsce 3. Szajewski Damian- klasa IVTCS- XXIX miejsce 4. Piotrowski Paweł- klasa IVTCS- XXIII miejsce Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: 1. Kamińska Maria- klasa IAg 2. Wiedyńska Daria- klasa IIA 3. Kunikowska Natalia- klasa IIIA 4. Bońka Sandra- klasa IIIA 5. Panek Patryk- klasa IDp 6. Wiśniewski Radosław- klasa IIITM Dla wszystkich uczestników kierujemy wielkie podziękowania i życzymy dalszych sukcesów. PI
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 października 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content