III Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Pull Up
5 kwietnia 2024

25 marca 2024 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyły się III Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w Pull Up. Do konkursu indywidualnego przystąpiło 13 uczniów z 18 zgłoszonych. Najlepszym zawodnikiem okazał się w tym roku Paweł Tądera (20 podciągnięć), detronizując ubiegłorocznego zwycięzcę Krystiana Sidora (17 podciągnieć), który zajął 2 miejsce. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Sobański. W konkurencji drużynowej wystartowało 6 par. Zawodnicy podciągali się na zmianę do momentu, aż któryś z Nich nie przerwie wykonywania zadania, stawiając nogę na podeście lub zaskakujące z pozycji zwiększonej. W tej konkurencji ex aequo na pierwszym miejscu stanęli Krystian Sidor i Oskar Tomczak oraz Radosław Sobański i Jakub Zwierzchowski. Zwycięzcy uzyskali łączny wynik 25 powtórzeń. Na trzecim miejscu uplasowali się Paweł Tądera i Adam Dutkowski 15 powtórzeń. Organizator zawodów dziękuję sponsorowi nagród rzeczowych, którym była Rada Rodziców. Podziękowania dla Renaty Szmulewicz i Piotra Irzyka za współorganizowanie zawodów.
Do zobaczenia za rok!
Ze sportowym pozdrowieniem…
Jakub Sidor
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 kwietnia 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content