II miejsce w konkursie „Stół dla Niepodległej”
3 grudnia 2018

II miejsce w konkursie „Stół dla Niepodległej” 23 listopada w Zespole Szkół Ekonomiczno – Kupieckich w Płocku odbyła się V edycja konkursu na aranżację stołu. Dla uczczenia 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, zmagania uczniów odbywały się pod hasłem „Stół dla Niepodległej”. Młodzież z naszej szkoły pod opieką pań: Anny Cichockiej, Katarzyny Kroczewskiej, Anny Dąbrowskiej i Agnieszki Lenczewskiej przygotowała piękną oprawę „Obiadu Marszałkowskiego” i zajęła zaszczytne II miejsce. W konkursie brały udział następujące osoby: Klaudia Wolińska, Szymon Bartosiak, Weronika Rybicka, Luiza Draganiak oraz Alicja Kochańska. Serdecznie gratulujemy!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content