Gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Droga do Przyszłości”
22 czerwca 2023

21 czerwca 2023 roku uczniowie Szymon Pierściński, Kacper Zieliński oraz Paweł Ambroziak wraz z opiekunem p. Piotrem Felczakiem udali się na Galę finałową Ogólnopolskiego Konkursu „Droga do Przyszłości”, która miała miejsce w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.
W konkursie udział wzięło łącznie 180 zespołów ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Do półfinału dostało się jedynie 60 zespołów, a następnie do etapu finałowego zakwalifikowało się tylko 16 drużyn (w tym jedna z naszej szkoły).
Konkurencyjne prace były niesamowite. Pomysłowość wszystkich zespołów, wkład pracy i zaangażowanie opiekunów było widać na każdym stoisku. Pomimo wszelkich starań i realizacji projektu w kategorii „Świat Przyszłości” nie stanęliśmy na podium. Mimo to, jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się zajść, aż tak daleko. Uczestnicy wraz z opiekunem otrzymali certyfikaty, a szkoła otrzymała za udział drukarkę „3D Banach School”.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 czerwca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content