Dzień Edukacji Narodowej
18 października 2016

Dnia 12.10.2016 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie o godzinie 10.30 odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas programowo najwyższych pod kierownictwem wychowawców przygotowali krótki program artystyczny, który w humorystyczny sposób przedstawił trud jaki wkładają nauczyciele w kształtowanie postaw młodych ludzi i krzewienie w nich zamiłowania do tak cennego daru jakim jest umiejętność uczenia się i chęci poznawania.

Przed przedstawieniem pani Joanna Misiakowska, Dyrektor Szkoły, wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom. Nagrody otrzymali: p. Elżbieta Jachimiak, p. Barbara Gontarczyk, p. Anna Filipiak, p.Ida Zielińska, p.Katarzyna Smardzewska, p.Julita Wisławska oraz p. Tomasz Rogoziński. Pani Dyrektor złożyła również życzenia w imieniu swoim oraz przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą.
Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli kwiaty.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 października 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content