Dekanalny konkurs wiedzy o św. Stanisławie Kostce
9 października 2018

8 października, jako zwieńczenie pobytu Relikwii św. Stanisława Kostki w dekanacie wyszogrodzkim, ks. Michał Łuczka przeprowadził w naszej szkole Dekanalny Konkurs wiedzy o św. St. Kostce. Do udziału w zmaganiach  zgłosiło się 27 uczestników – uczniów klas VII – VII szkół podstawowych oraz gimnazjaliści z Dzierżanowa, Małej Wsi, Nacpolska, Orszymowa i Wyszogrodu.

Po powitaniu gości przez panią dyrektor Joannę Misiakowską i słowie wprowadzającym ks. Janusza Mackiewicza – dziekana dekanatu wyszogrodzkiego uczestnicy przystąpili do testu sprawdzającego ich wiedzę o życiu i drodze do świętości Młodzieńca z Rostkowa.

Po bardzo wyrównanej walce i dogrywce na podium stanęli:

  1. Bartosz Brzeziński z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie
  2. Martyna Nowatkiewicz z Gimnazjum im. Anny Nakwaskiej w Małej Wsi
  3. Kamila Lewandowska ze Szkoły Podstawowej w Nacpolsku

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez Dyrekcje Zespołu Szkół. Natomiast zwycięscy wrócili do domów bogatsi o bony podarunkowe na zakup sprzętu elektronicznego, które za sponsorowały parafie dekanatu wyszogrodzkiego.

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 października 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content