Czas na aktywność, czas na #BEACTIVE
24 września 2021

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami w dniu 24 września 2021 przystąpili do e-Biegu Erasmusa. Starcie biegu stanęło 8 czterozespołowych sztafet złożonych z uczniów naszej szkoły. Dodatkową dziewiątą sztafetę wystawili nauczyciele naszej szkoły – Beata Kryszkowska, Piotr Irzyk, Jakub Sidor i Tomasz Rogoziński. Zadaniem każdej sztafety było pokonanie jak najdłuższego dystansu w ciągu GODZINY!
Najdłuższy dystans udało się pokonać uczniom klasy III Dp – łącznie przebiegli dystans 17 km.
Wyniki:
1. Adam Myszkowski, Patryk Panek, Szymon Kowalczyk, Jakub Królikowski – klasa III Dp – 17.000 metrów.
2. Mikołaj Żochowski, Krystian Sidor, Mateusz Jarzębski, Kamil Komorowski – klasa II B – 15.150 metrów.
3. Michał Kacprzak, Mateusz Wołkow, Krzysztof Rokicki, Mateusz Latoszewski – klasa IV L – 15.130 metrów.
4. Beata Kryszkowska, Piotr Irzyk, Jakub Sidor, Tomasz Rogoziński – nauczyciele – 15.000 metrów.
5. Weronika Chołuj, Paweł Brzeziński, Kamil Sobótka, Kamil Smulski – klasa IV ŻG – 14.340 metrów.
6. Mikołaj Pielat, Filip Piątkowski, Sebastian Gawlik, Mateusz Szymański – klasa I L – 13.450 metrów.
7. Joanna Orlińska, Magdalena Michalak, Maciej Wiśniewski, Dawid Przerwa – klasa III Lp – 13.050 metrów.
8. Klaudia Bratkowska, Natalia Kamińska, Łukasz Piątkowski, Bartosz Cieślak – klasa I B – 12.200 metrów.
9. Weronika Kacprzak, Monika Bartosiak, Paulina Zwierzchlewska, Magdalena Marczak – klasa I L – 9.250 metrów.
Wszystkim osobom biorącym udział w przygotowaniu biegu składamy wielkie podziękowania.
Uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.
Brawo Wy, tak trzymać.
TR
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 września 2021.