Apel Wielkanocny
27 marca 2024

„…zaczynam pojmować, że w jakimś miejscu, w jakiś sposób wszystko ma swój sens, wszystko jest odkupione, wszystko jest piękne i powołane do zmartwychwstania.”
Anthony de Mello: „Królestwo”
Tymi słowami rozpoczęliśmy 27. marca 2024 r. apel wielkanocny . Uczniowie z klasy I ŻP i II A pod kierunkiem Pań – Idy Zielińskiej, Pauli Boszko i Justyny Stalczewskiej przygotowali refleksyjny film o człowieku, który na swoje ramiona wziął krzyż i szedł z nim przez trudy życia.
Wielkanoc, to najważniejsze święto w chrześcijańskiej tradycji. Czas, w którym warto zwrócić swoje myśli ku temu, co jest najistotniejsze, zmusić się do refleksji nad męką i śmiercią Chrystusa oraz nad triumfem Zmartwychwstania.
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu serdeczności, wsparcia bliźniego, dobroci i życzliwości.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 marca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content