Akademia Młodego Logistyka
28 listopada 2023

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy 4 L przystąpili do programu Akademia Młodego Logistyka organizowanego przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Jest to cykl spotkań on-line z dotyczących wybranych zagadnień logistyki, które odbywać się będą zgodnie z harmonogramem. Młodzi logistycy, których uzyskają 100% frekwencję, będą mogli przystąpić do testu. Uczniowie, którzy zaliczą test zostaną uhonorowani Certyfikatem.

W dniu 22.11.2023r. uczniowie klasy 4 L mieli przyjemność uczestniczyć w pierwszym wykładzie pt. „Źródła wartości w logistyce”, który poprowadził dr. inż. Ireneusz Fechner inicjator projektu. Jest to dla naszych uczniów cenne doświadczenie i z niecierpliwością czekamy na kolejne wykłady.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 28 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content