29. Akcja Sprzątania Świata?
19 września 2022

Wobec ogromu bezrefleksyjnego śmiecenia w naturze czas powiedzieć głośno: wszystkie śmieci, na całym świecie są porzucone przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma, dlatego oficjalne hasło 29. Edycji Sprzątania Świata brzmi: „Wszystkie śmieci są nasze!”
Celem Szkolnego Klub Wolontariatu jest propagowanie wśród Naszej Młodzieży idei wykonywania prac na rzecz lokalnych społeczności i środowiska, dlatego i tym razem przyłączyliśmy się do akcji Fundacji „Nasza Ziemia”. Ponadto Młodzież Naszej Szkoły uczy się prawidłowo gospodarować odpady oraz poznaje zasady kultury ekologicznej w życiu codziennym.
W końcu, w naszych działaniach nie chodzi o to, aby cały czas sprzątać, ale o to aby śmiecący przestali śmiecić.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 września 2022.