Zespół Szkół w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia
23 grudnia 2018

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter, już tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole odbył się apel, podczas którego uczniowie przedstawili program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Składał się on z montażu słowno – muzycznego w połączeniu ze wspólnym kolędowaniem. Uczniowie klas: II TLG, II TAG oraz III TG wraz z wychowawcami i księdzem Wikarym przypomnieli o tradycjach, które towarzyszą nam w tym szczególnym czasie, a także wprowadzili w magiczny nastrój Świąt. Złożyli też świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej. Głos zabrał nasz ksiądz Proboszcz Grzegorz Przybyłek oraz pani Dyrektor Joanna Misiakowska, dołączając się do życzeń. Dzięki tej uroczystości mogliśmy już poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content