Zawody w Żychlinie
28 października 2014

W sobotę 25.10.2014 roku nasza drużyna piłki siatkowej dziewcząt uczestniczyła w I Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Burmistrza Gminy Żychlin. Organizatorami byli Zespół Szkół nr. 1 w Żychlinie i Żychlińskie Stowarzyszenie Pomocy szkole „Adaś”. W miłej i sportowej rywalizacji udział wzięło pięć drużyn. Systemem „każdy z każdym” rozegrałyśmy cztery mecze zajmując IV miejsce i zdobywając nowe doświadczenia. Najlepsza zawodniczką naszego zespołu została Michalska Wioletta, którą uhonorowano statuetką, a drużynę nagrodzono pamiątkowym pucharem i piłką do siatkówki.

Dziękujemy zespołowi w składzie:

Michalska Wioletta

Papierzyńska Monika

Boch Karolina

Boch Martyna

Przytulska Ewelina

Szmulewicz Aleksandra

Macion Natalia

Prusaczyk Dominika

Gmurczyk Natalia

Żbikowska Paulina

Zachęcamy do dalszej pracy i rywalizacji.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 28 października 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content