Zawody strzeleckie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości ????
15 listopada 2021

W dniu 10 listopada br. na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Płocku odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W zawodach uczestniczyli uczniowie płockich szkół średnich oraz młodzież zrzeszona w szkolnych kołach strzeleckich LOK. Celem nadrzędnym zmagań uczestników było upamiętnienie Święta Odzyskania Niepodległości oraz upowszechnianie tradycji sportów obronnych. Wśród startujących zawodników znaleźli się również uczniowie klas mundurowych naszej szkoły w składzie:
1. Maria Bilon 1A
2. Klaudia Borowska 1A
3. Maksymilian Chojnacki 1A
4. Natalia Kołakowska 1A
5. Otylia Żuławnik 1A
6. Magdalena Basior 2A
7. Mateusz Dudek 2A
8. Emil Szkop 2A
9. Julia Jeznach 3Dp
10. Kowalczyk Szymon 3Dp
11. Adam Myszkowski 3Dp
12. Jakub Piecka 3Dp
13. Klaudia Tempczyk 3Dp
14. Patryk Woliński 3Dp
Kadeci strzelali z karabinu sportowego SM 2 z pozycji leżącej na odległość 50m. Najlepszym strzelcem wśród uczniów naszej szkoły okazał się Jakubek Piecka, który w klasyfikacji indywidualnej zajął 3 miejsce ?na 87 startujących.
Gratulujemy! ?
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 listopada 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content