Turniej Piłki Nożnej
5 października 2016

Sezon powiatowych zawodów sportowych, jak każdego roku zaczęliśmy od turnieju piłki nożnej w Z.S. im. L. Bergerowej w Płocku (30.092016)

Pierwszy mecz rozegraliśmy z zespołem ze Staroźreb. Początek niezbyt udany, ponieważ Bochu, który „orał boisko” w obronie źle dostawił nogę przy rzucie rożnym dla przeciwnika i wpadła bramka samobójcza. Oczywiście nikt nie miał pretensji – zdarza się. W dalszej części meczu Pikacz, Patryk Ch., Zator i Śmietana strzelali celnie i cały mecz wygraliśmy 4:1. Wszystkie pięć bramek naszych.
Drugi mecz, to miłe złego początki dla gospodarzy z „Bergerowej”. Po pierwszych dwóch minutach wygrywali 2:0. Po ośmiu minutach wygrywali 4:0. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:2 po bramkach Śmietany i Pikacza w końcówce pierwszej połowy i wydawało się, że w zasadzie jest po meczu. W drugiej połowie nasi zabrali się ostro do roboty i po trzech kolejnych bramkach Pikacza wygraliśmy 5:4.
Wiosną czeka nas drugi turniej w Gąbinie. 

Skład zwycięskiego zespołu:

Jamka Mateusz vel „Jamajka”
Jasiński Adrian vel brak
Przenicki Patryk vel brak
Sidor Jakub vel „Sidorek”
Chołuj Patryk vel brak
Boszko Jakub vel „Bochu”
Pietrzak Dawid vel „PIkacz”
Świtkiewicz Mateusz vel „Śmietana”
Zatorski Dawid vel „Zator”

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 października 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content