„Zawodowcy na start”
7 czerwca 2024

W dniach 28 i 29 maja nastąpiło podpisanie umów przez uczniów oraz ich rodziców, a także nauczycieli biorących udział w projekcie „Zawodowcy na start”. W ramach tegoż projektu 26 uczniów oraz 3 nauczycieli oraz 1 pracownik administracji i obsługi Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wyjadą na zagraniczne praktyki do Chorwacji  (Split)
Tam przez dwa tygodnie będą mogli doskonalić swoje umiejętności zawodowe w chorwackich instytucjach i zakładach pracy.

A kilka dni wcześniej przed szkołą zawisł baner promujący i informujący o udziale szkoły w projekcie realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 czerwca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content