Zapraszamy do głosowania na „Nadwiślańskie Dyktando 2014”
11 kwietnia 2015

Plebiscyt „ Z Tumskiego Wzgórza – wydarzenie roku”

Nominację do tego plebiscytu, w kategorii „W regionie” otrzymała impreza zorganizowana przez naszą szkołę NADWIŚLAŃSKIE DYKTANDO 2014. Wydarzenie zgromadziło w nadwiślańskim Wyszogrodzie śmiałków z różnych stron Polski, a przede wszystkim z naszych szkół. Jedni przybyli, aby zmierzyć się z ortografią inni, żeby posłuchać rozmowy na temat języka polskiego prowadzonej przez prof. dr. Jerzego Bralczyka i doc. dr Grażynę Majkowską.

Sama nominacja jest dla naszej szkoły wielkim wyróżnieniem, ale możemy wspólnie osiągnąć jeszcze więcej…..

Wystarczy, że wyślesz SMS-a o treści: WRG.2 pod nr 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto) lub kupon, znajdujący się w gazecie Tygodnik Płocki. Czasu jest niewiele, bo już 16 kwietnia o godz. 9.00 kończy się możliwość głosowania.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 kwietnia 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content