Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020
26 czerwca 2020

26 czerwca 2020r. odbyło się w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie  zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Ta uroczystość nie była jednak podobna do poprzednich. Odbyła się ona bowiem w reżimie sanitarnym. Ze względu na epidemię uczniowie nosili maseczki, zachowywali odstępy i dezynfekowali ręce. Nie było uroczystego pożegnania,  uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

Dyrektor Szkoły Joanna Misiakowska skierowała do uczniów, rodziców i nauczycieli przez wideo nagranie słowa:

„Ostatni rok szkolny, to czas wyjątkowy. Przez pierwsze 7 miesięcy szkoła nasza tętniła życiem. Było wiele konkursów i uroczystości, które pokazały, że możecie się uczyć i dobrze bawić, doświadczać pozytywnych emocji. Odnosiliście liczne sukcesy w konkursach przedmiotowych  na różnym szczeblu. Warto tez podkreślić jak było wiele zawodów sportowych, które mobilizowały do rywalizacji sportowej i zarazem uczyły umiejętności okazywania radości ze zwycięstwa, jak i przyjmowania porażki.

Kolejne 3 miesiące, to nauka zdalna, wymuszona przez sytuację epidemiologiczną, której się razem uczyliśmy. Jednak w mojej opinii udało się nam wszystkim zdać z niej egzamin na piątkę. I w tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować nauczycielom za pełne zaangażowanie, uczniom za współpracę,  a rodzicom za pomoc i zrozumienie. Zapewne ten mijający rok szkolny zostanie w pamięci każdego z nas. Drodzy uczniowie, Wasi nauczyciele i wychowawcy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania i  pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat.

I takie wyzwanie przyniósł nam w marcu  koronawirus. Zaskoczył każdego z nas. Na początku podciął nam skrzydła, przestraszył,  a potem dał nam siłę do przezwyciężania trudności.

Dziś  mamy podsumowanie całorocznej pracy. Za chwilę otrzymacie świadectwa i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Dziś w grupie osób wyróżnionych jest, aż 36 uczniów,  którzy odbiorą z rąk wychowawców świadectwa z wyróżnieniem, czyli osiągnęli średnią ocen 4,75 i więcej. Są to:

Kuczera Paulina       5,73;

Siekiera Dominika    5,57;

Dąbrowa Dominika  5,54;

Rybicka Julia            5,44;

Głowacka Natalia    5,43;

Kowalska Wiktoria  5,43;

Kowalczyk Szymon 5,17;

Chołuj Weronika      5,14;

Popiołkowska Agnieszka     5,13;

Klimczewski Jakub  5,13;

Zieliński Kacper       5,06;

Skopczyńska Weronika       5,00;

Żbikowska Katarzyna          5,00;

Kiedrowska Oliwia  5,00;

Klus Agnieszka        5,00;

Chołuj Katarzyna     5,00;

Popławski Paweł      4,95;

Grzelak Martyna      4,93;

Brzeziński Paweł      4,93;

Kurpiewski Mateusz            4,89;

Kaflińska Ewelina    4,89;

Kamińska Andżelika           4,89;

Ostrowska Katarzyna          4,86;

Żuławnik Martyna   4,86;

Regulski Mateusz     4,81;

Bojarski Kamil         4,80;

Fidelska Zuzanna     4,80;

Misiakowska Aleksandra     4,80;

Kurowska Wiktoria  4,80;

Łożyńska Magdalena           4,79;

Kobla Zuzanna         4,79;

Ostrowska Wiktoria 4,79;

Wachaczyk Kornelia            4,79;

Rokicki Krzysztof    4,79;

Włodarska Karolina 4,79;

Szymerski Przemysław 4,78;

Maczuga Kuba         4,76;

Krzemiński Kacper  4,76;

Gratuluję Wam serdecznie uzyskanych wyników.

Drodzy uczniowie, Wasze wysiłki są doceniane nie tylko przez nas, waszych rodziców ale również przez Powiat Płocki. Świadectwem  tego są  stypendia Starosty Płockiego  pn. „Stypendium twoją szansą”, które w ogólnej kwocie 72 tys zł trafią za kilka dni do   290 uczniów naszej szkoły.  Gratuluje Wam bardzo serdecznie.

Moi drodzy! Z okazji nadchodzących wakacji życzę przede wszystkim zdrowia oraz  słonecznych, wesołych i bezpiecznych dni, abyście wypoczęli, i wrócili we wrześniu do szkoły z nowymi siłami i w dobrym nastroju. Wszystkiego dobrego.”

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 czerwca 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content