Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
24 czerwca 2018

W dniu 22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. W uroczystości oprócz uczniów i nauczycieli udział wzięli Mariusz Bieniek Starosta Płocki, Radna Powiatu Płockiego – Pani Elżbieta Anna Jachimiak, Naczelnik Ruchu Drogowego Pan Komisarz Robert Nowakowski oraz Proboszcz wyszogrodzkiej parafii – Ksiądz Grzegorz Przybyłek. Nie zabrakło również licznie zgromadzonych rodziców z przewodniczącą Elżbieta Pydyniak i Dorota Szymańska. Dyrektor Szkoły Joanna Misiakowska, po powitaniu zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów, podsumowując miniony rok szkolny, podziękowała za dziesięć miesięcy ciężkiej ale i owocnej pracy. Następnie Pan Mariusz Bieniek z Panią Dyrektor oraz wychowawcami wręczyli książki, dyplomy i stypendia wszystkim uczniom kończącym ten rok szkolny ze świadectwem, które zdobił piękny „czerwony pasek” . Szczególne podziękowania i listy gratulacyjne trafiły do rodziców 17 uczniów, którzy pochwalić się mogą uzyskaną średnią ocen 4,75 i wyższą. Z roku na rok rośnie liczba uczniów otrzymujących Stypendium Starosty Płockiego, w tym roku była ona niezwykle imponująca, gdyż w ten sposób wyróżnionych zostało aż 187 uczniów. Słowa uznania Pani Dyrektor skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i współpracę ze szkołą. Doceniona została też grupa młodzieży, która w minionym roku szkolnym była szczególnie aktywna. W porozumieniu z Radą Rodziców ufundowane zostały dla nich drobne upominki, które były wyrazem wdzięczności za zaangażowanie w pracę szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 czerwca 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content