Zajęciach językowe z Native Speakerem
16 października 2020

W dniach 2, 9 oraz 16 października 2020r. uczniowie klas licealnych, uczestniczących w zajęciach poszerzających kompetencje z języka angielskiego w ramach realizacji projektu ,, Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu’’ wzięli udział w zajęciach językowych z Native Speakerem- Kuzivakwashe Nhakaniso. Zajęcia stanowiły formę dopełnienia treści przekazywanych w ramach projektu. Poprzez doskonalenie umiejętności mówienia, wykonywanie ćwiczeń w formie zabaw, zagadki w naturalnych sytuacjach dnia codziennego uczniowie przełamywali swoje bariery językowe, a kontakt z rodzimym użytkownikiem języka stanowi nieocenioną pomoc w tego typie zajęciach, za którą serdecznie dziękujemy!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 października 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content