Zajęcia praktyczne w pizerii Da Grasso
4 marca 2015

W dniu 19 lutego 2015 r uczniowie klasy III G wraz z opiekunami wybrali się do Płońska do pizzerii Da Grasso.  Celem wyjazdu było zapoznanie się z funkcjonowaniem zakładu, poznanie zaplecza kulinarnego oraz urządzeń wykorzystywanych podczas sporządzania i wypieku pizzy. Na początku właścicielka pizzerii  zapoznała uczniów z procesem wyrobu ciasta, składnikami używanymi do robienia pizzy.  Następnie uczniowie wzięli udział w profesjonalnym pokazie robienia pizzy.  Mieli  również możliwość samodzielnego formowania ciasta,  rozkładania na nim farszu oraz umieszczania przygotowanych wyrobów w piecu.  Pobyt w pizzerii był bardzo udany, dostarczył uczniom nowej wiedzy i nowych doświadczeń.

                Kolejnym punktem wyjazdu było lodowisko, na którym młodzież spędziła miło i wesoło czas doskonaląc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Można powiedzieć, że wszyscy radzili sobie wspaniale i nikogo nie zostawili na lodzie. Mimo bolących kolan i kostek zabawa była niepowtarzalna.

                Zmęczeni ale uśmiechnięci, w doskonałych humorach wróciliśmy do domu z nadzieją na kolejny wyjazd.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 4 marca 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content