„Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”
16 listopada 2023

Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie prężnie rozwija swoje możliwości edukacyjne, kierując się ku międzynarodowej arenie. Nasza szkoła z ogromnym zaangażowaniem rozpoczyna realizację nowego projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Aktualnie szkoła znajduje się w trakcie kontraktowania umowy, która umożliwi realizację tego ambitnego projektu. Proces ten stanowi kluczowy krok w drodze do otwarcia drzwi dla międzynarodowej współpracy edukacyjnej.
Dyrekcja oraz cała społeczność szkolna z niecierpliwością oczekują na finalizację umowy, ponieważ mobilność edukacyjna otwiera przed uczniami nieograniczone możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.
Dzięki takiemu programowi uczniowie będą mieli okazję nie tylko pogłębić swoją wiedzę, ale także zrozumieć i doświadczyć różnorodności kulturowej oraz zdobyć umiejętności międzykulturowego porozumiewania się.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content