XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
11 maja 2022

?‍♀️??‍♂️W dniu 29 kwietnia 2022r w Kamionie odbyły się XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Etap wojewódzki poprzedzony był eliminacjami rejonowymi, które odbyły się w październiku 2021r w Sierpcu. Wśród 10 najlepszych biegaczy rejonu znaleźli się nasi uczniowie, którzy mieli prawo startu w etapie wojewódzkim. Trasa biegu była wymagająca i jak mówili uczniowie udział w zawodach rangi wojewódzkiej był dla nich kolejnym doświadczeniem biegowym.
Nasi biegacze:
– Martyna Folga IA,
– Daniel Balcer IIA,
– Adam Myszkowski IIIDp,
– Patryk Panek IIIDp,
– Tomasz Stanisławski IIILg.
Gratulujemy owocnych startów ?

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 maja 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content