XXIV Jesienne Biegi przełajowe z okazji Dnia Niepodległości”
10 listopada 2018

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły stanęli na starcie Jesiennych biegów przełajowych z okazji Dnia Niepodległości w Podgórzu. I po raz kolejny zaprezentowali się z BARDZO DOBRZE. Możemy pochwalić się dwoma miejscami na podium w biegu chłopców – II miejsce zajął Wiktor Kołakowski (I L), a III miejsce Bartłomiej Kaczmarek (II A). Bardzo blisko podium znaleźli się również Radosław Wiśniewski (II TM) – V miejsce w biegu chłopców oraz Karolina Latarska (II B) – IV miejsce w biegu dziewcząt. Tak dobre wyniki indywidualnie pozwoliły naszym uczniom znaleźć się również na podium w klasyfikacji zespołowej. Chłopcy zostali sklasyfikowani na I miejscu, zaś dziewczęta na II miejscu. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczniów biorących udział w tak wspaniałej imprezie biegowej, jaką są Jesienne biegi przełajowe z okazji Dnia Niepodległości w Podgórzu. Tak 3mać 😀 Dziewczęta: Latarska Karolina – IV miejsce Wiedyńska Daria – VIII miejsce Ciura Agata – IX miejsce Syrowska Lidia – X miejsce Krzemińska Anna – XIV miejsce Bońko Sandra – XVI miejsce Szmulewicz Kinga – XXI miejsce Chłopcy: Kołakowski Wiktor – II miejsce Kaczmarek Bartłomiej – III miejsce Wiśniewski Radosław – V miejsce Regulski Mateusz – XII miejsce Trela Jakub – XIII miejsce Szajewski Damian – XIV miejsce Klimczewski Jakub – XV miejsce Ślepowroński Jakub – XVII miejsce Żuławnik Mariusz – XIX miejsce Szajewski Krystian – XX miejsce Latoszewski Mateusz – XXIII miejsce Smulski Kamil – XXIV miejsce Gutowski Daniel – XXVIII miejsce Sobótka Aleksander – XXIX miejsce Klasyfikacja zespołowa dziewcząt: 1. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku 2. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie 3. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku Klasyfikacja zespołowa chłopców: 1. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie 2. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku 3. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 listopada 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content