XXI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
29 maja 2017

W dniu 26 maja br. uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach rejonowych
XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, które odbyły się w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym. Do etapu rejonowego przystąpiło jedenaście trzyosobowych drużyn.
Turniej składał się z konkurencji teoretycznych takich jak test wiedzy, test skrzyżowań, test z historii polskiej motoryzacji, jak również praktycznych tj. jazdy sprawnościowej samochodem, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przygotowaniu pojazdu do jazdy i jazdy sprawnościowej motorowerem. Jazda jednośladem okazała się decydującą. Popełnione dwa błędy sprawiły, że z miejsca drugiego nasza drużyna spadła o siedem w dół, kończąc turniej na miejscu dziewiątym.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 maja 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content