5 marca odbyły się XVII Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie 
.
W tym dniu gościliśmy:
Tegoroczne Targi rozpoczęły się od występu uczniów, który działa pod opieką pani Justyny Stalczewskiej 
.
Targi miały przede wszystkim na celu pomóc uczniom klas maturalnych w wyborze kierunków dalszego kształcenia
oraz ułatwić dostęp do aktualnych propozycji uczelni wyższych. Młodzież mogła zapoznać się również z aktualnymi ofertami Urzędów Pracy
oraz możliwościami zatrudnienia po ukończeniu szkoły.
Dziękujemy przedstawicielom uczelni wyższych
, instytucji państwowych
oraz urzędów pracy
za udział w Targach i zapraszamy za rok! 
W tym roku byli z nami:


Comments are closed