XIV Targi Edukacji i Pracy w Śniadeckim
15 marca 2023

Dnia 15 marca odbyły się XIV Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. W tym dniu gościliśmy Panią Elżbietę Jachimiak- Radną powiatu płockiego, Pana Dariusza Boszko- Zastępcę Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku, Panią Monikę Wójcik- Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Małgorzatę Zaorską Wiceprzewodniczącą Rady Rodziców, Panią Dorotę Szymańską- skarbnika oraz dr Bogdana Guzińskiego- Kierownika Wydziału Nauk Społecznych Akademii Mazowieckiej w Płocku. Tegoroczne Targi rozpoczęły się od występu naszej młodzieży, którym niezawodnie akompaniowała Justyna Stalczewska.
Targi miały przede wszystkim na celu pomóc uczniom klas maturalnych w wyborze kierunków dalszego kształcenia i ułatwienie dostępu do aktualnych propozycji wyższych uczelni. Młodzież mogła zapoznać się również z aktualnymi ofertami Urzędów Pracy i możliwościami zatrudnienia po skończeniu szkoły.
Dziękujemy przedstawicielom Uczelni Wyższych, Instytucji Państwowych oraz Urzędów Pracy za udział w Targach i zapraszamy za rok!
W tym roku byli z nami:
1) Komenda Miejska Policji w Płocku
2) Zakład Karny w Płocku
3) Akademia Mazowiecka w Płocku
4) Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
5) Medyczna Szkoła Policealna w Płocku
6) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Płocku
7) Fast Service- Agencja Pracy
8) Powiaty Urząd Pracy w Płocku
9) Ochotnicze Hufce Pracy w Płocku
10) Politechnika Warszawska filia w Płocku
11) Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa
12) Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku
13) Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 marca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content