XIII Targi Edukacji i Pracy📖👨‍🔬👩‍🎨🧑‍🚒👩‍⚖️👨‍🚀
11 marca 2022

Dnia 11 marca odbyły się XIII Targi Edukacyjne w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Pani Iwona Sierocka – Wicestarosta, Pani Małgorzata Struzik – Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, radne powiatowe: Pani Elżbieta Anna Jachimiak oraz Pani Ewa Kowalak, Pani Małgorzata Bombalicka Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku oraz Michał Kajetaniak nadkomisarz z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.
Tegoroczne Targi rozpoczęły się od występu naszej młodzieży, którym niezawodnie akompaniamentowała Justyna Stalczewska.
Targi „ Od Edukacji do Pracy” miały przede wszystkim na celu pomóc uczniom klas maturalnych w wyborze kierunków dalszego kształcenia i ułatwienie dostępu do aktualnych propozycji wyższych uczelni. Młodzież mogła zapoznać się również z aktualnymi ofertami Urzędów Pracy i możliwościami zatrudnienia po skończeniu szkoły.🧠
Podczas Targów można było poddać się zabiegom kosmetycznym, profesjonalnemu masażowi, zbadać BMI czy też zmierzyć sobie ciśnienie.
Dziękujemy przedstawicielom uczelni wyższych, Instytucji Państwowych oraz Urzędów Pracy za udział w Targach i zapraszamy za rok!
W tym roku byli z nami: 👀
1. Medyczna Szkoła Policealna w Płocku Medyk.
2. Studium Techniki Dentystycznej w Płocku
3. Warszawska Szkoła Zarządzania- Wyższa Szkoła
4. Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
5. Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku
6. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
7. Fast Service Agencja Pracy
8. SGGW- Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka w Warszawie
9. Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
10. Politechnika Warszawska Filia w Płocku
11. Komenda Miejska Policji w Płocku
12. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Płocku
13. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
14. Akademia Sztuki Wojennej
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 marca 2022.