XIII Bieg Niepodległości
11 listopada 2019

8 listopada 2019 roku odbył się XIII Bieg Niepodległości ulicami Płocka pod hasłem „Biegnij z biało-czerwoną”. Do udziału w w/w wydarzeniu w sposób czynny włączyli się uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół wraz z opiekunami p. Beatą Kryszkowską, p Piotrem Irzykiem oraz p Jakubem Sidorem. Bieg podzielony był na dwie części: patriotyczną poświęconą 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, która poprzedzona była odśpiewaniem hymnu i pieśni „My Pierwsza Brygada” oraz sportową- biegiem honorowym z flagą narodową ulicami miasta na dystansie 1000m. Po dobiegnięciu do mety uczestnicy ugoszczeni zostali wojskową grochówką i gorącą herbatą. PI
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 listopada 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content