XII Targi Edukacji i Pracy
2 marca 2021

Dnia 2 marca 2021r odbyły się w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego po raz XII Targi Edukacyjne „Od edukacji do pracy” które miały pomóc uczniom klas najstarszych w wyborze dalszego kierunku kształcenia i przyszłej ścieżki zawodowej. Formuła w tym roku była inna ze względu na sytuację epidemiologiczną, nasze osobiste spotkanie nie było możliwe, a Targi podobnie jak lekcje przeniosły się na platformę Microsoft Teams.

Gościliśmy w szkole z tej okazji Panią Iwonę Sierocką– wicestarostę oraz Panią Małgorzatę Bombalicką dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku

Zdalnie połączyli się z nami przedstawiciele szkół wyższych i policealnych, przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Płocku, Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień, VI Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku.
Dla naszych uczniów, którzy nie do końca wiedzieli, jaką drogą chcą podążać, jakiego wyboru dokonać, odpowiedź zapewne przyniósł dzisiejszy dzień. W czasie naszego spotkania on-line przedstawiciele zaproszonych podmiotów udzielili pełnych informacji o swoich ofertach, a niezdecydowanym wskazali właściwą drogę.
Dziękujemy, że byli z nami dziś:
1. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
2. Politechnika Warszawska Filia w Płocku
3. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
4. Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
5. Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku
6. Politechnika Łódzka
7. Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku
8. Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku
9. Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
10. Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
11. Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum w Szczecinie
12. Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku
13. Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach
14. Centrum Nauki i Biznesu Żak w Płocku
15. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
16. Medyczna Szkoła Policealna w Płocku Medyk
17. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
18. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku
19. VI Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
20. Komenda Miejska Policji w Płocku
21. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Mamy nadzieję, że kolejna edycja odbędzie się już normalnych warunkach.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 marca 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content