Wyjazd studyjny do Koszalina
30 października 2017

W dniach 13-15 października, młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami, brała udział w wyjeździe studyjnym organizowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Rozwoju” w ramach projektu : „Innowacyjna wieś – dobre praktyki przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”, realizowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Uczestnicy wyjazdu brali udział w szkoleniach na temat prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach wiejskich funkcjonującej w ramach sieci współpracy, tworzenia strategii marketingowej we współpracy z innymi podmiotami, budowanie własnej marki, analizy rynku docelowego z udziałem partnerów w ramach sieci współpracy, tworzenia i funkcjonowania tzw. krótkich kanałów dystrybucji. Ponadto podczas ich trwania prezentowane były dobre praktyki rozwoju przedsiębiorczości, w tym funkcjonowanie w ramach sieci kontaktów i współpracy.
W wolnym czasie pozwoliliśmy sobie na chwilę relaksu w Kołobrzegu, gdzie mogliśmy pospacerować nad brzegiem morza i korzystać z uroków jesieni nad Bałtykiem, łapać ostatnie promienie słońca i wdychać jod.?
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, ponieważ uczestnicy dzięki zmianie otoczenia, mogli skupić się na integracji społecznej i rozwoju osobowości, która jest tak ważna dla młodych ludzi. Mamy nadzieję, że po tak wyczerpującym i bogatym w nowe wiadomości wyjeździe nowe przedsiębiorstwa będą powstawały i rozwijały się jak grzyby po deszczu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 30 października 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content