Wyjazd na strzelnicę
18 października 2016

 W dniach 30 września i 7 października 2016 roku uczniowie klas mundurowych po raz pierwszy w roku szkolnym 2016/2017 uczestniczyli w zajęciach na strzelnicy KŻR WIARUS w Płocku. Instruktor zapoznał adeptów z zasadami bezpieczeństwa i obsługą broni. Pod nadzorem opiekunów wychowankowie strzelali m.in. z broni jednostrzałowej TOZ 17-01 KBKS i kbk AK na odległość 50 metrów. Największe zainteresowanie budził popularny „kałasznikow”, broń samoczynno-samopowtarzalna. Młodzież aktywnie uczestniczyła w ćwiczeniach, doskonaląc przy tym swoje umiejętności strzelnicze.

Naszym zdaniem wyjazdy na strzelnicę to doskonały sposób na poprawę sprawności motorycznej ale również kształtowanie osobowości ucznia.

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 października 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content