Wyjazd dydaktyczny do Fabryki Samochodów VW
30 października 2017

Dnia 24 października uczniowie klas logistycznych i spedycyjnej oraz klasa 2B Liceum Ogólnokształcącego wybrali się na wycieczkę do Fabryki samochodów marki VW ?w Poznaniu. Mieli tam okazję z bliska przyjrzeć się produkcji takich modeli samochodów jak np. Crafter czy Caddy. Spedytorzy wnikliwie analizowali wiedzę zdobytą na lekcji i porównywali z tym, co widzieli w fabryce. Dowiedzieli się w praktyce jak unikać nierówności obciążenia ludzi i maszyn programem produkcyjnym, co umożliwia sprawną obsługę wielu różnych klientów w krótkim czasie.
Dodatkową atrakcją dla reszty grupy było zwiedzanie stadionu Inea w Poznaniu , na którym m.in. Lech Poznań rozgrywa swoje mecze. Podczas godzinnej wizyty razem z przewodnikiem młodzież zobaczyła między innymi: salę konferencyjną, szatnię gości, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych, lożę prezydencką, salę legend czy trybunę prasową.
Opiekunami wyjazdu były: Anna Lisiecka, Martyna Sobocińska, Julita Wisławska oraz Małgorzata Nowak

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 30 października 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content