Wyjazd dydaktyczny do Centrum Szkolenia Policji do Legionowa
19 czerwca 2019

Dnia 14 czerwca 2019 roku klasy mundurowe z opiekunami Panem P. Irzykiem, Panem J. Zychem i Panią D. Klus pojechały na wycieczkę do Legionowa. Tego dnia Centrum Szkolenia Policji otworzyło swoje bramy dla odwiedzających. Na przybyłych czekały stoiska promocyjne z materiałami edukacyjnymi i konkursami jak również prezentacje sprzętu specjalistycznego wykorzystywane przez Policję i inne służby. Na początku zobaczyliśmy występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pokazy tresury psów służbowych z Zakładu Kynologii Policyjnej, sprawności użytkowej koni służbowych z Komendy Stołecznej oraz sprawności bojowej z elementami ratownictwa drogowego. Największą atrakcją był pokaz techniki jazdy motocyklem służbowym Zakładu Ruchu Drogowego. Pogoda w tym dniu dopisała, nic więc dziwnego, że wszyscy byliśmy zadowoleni.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 czerwca 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content