Wycieczka do SGGW
28 października 2013

Dnia 24.X.2013r odbyła się wycieczka do Warszawy. Uczestniczyli w niej uczniowie klas Technikum Gastronomicznego i Liceum Ogólnokształcącego. Celem wycieczki było zwiedzenie wydziału Żywienia Człowieka i Konsumpcji w SGGW. Uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda nauka na uczelni, jak wyposażone są pracownie. Poznali nowoczesne urządzenia i sprzęt gastronomiczny.

Odwiedziliśmy również kino. Wszystkim uczestnikom podobała się komedia pt. „AmbaSSada”. W drodze powrotnej zwiedziliśmy słoneczny Park Wilanowski. „Schodzeni” i wygłodzeni  wstąpiliśmy do Mc Donalds na pożywny posiłek.

Radośni, uśmiechnięci  z planami na kolejne wycieczki wróciliśmy do Wyszogrodu.

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 28 października 2013.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content