Wycieczka do SGGW
3 listopada 2015

Dnia 26.X.2015r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Celem było zwiedzanie wyższej uczelni SGGW. Spotkaliśmy się z władzami uczelni, zapoznaliśmy się z kierunkami studiów. Przybliżono nam proces rekrutacji a także zwrócono uwagę na przedmioty, które otwierają nam drogę na studia. Wysłuchaliśmy ciekawej prelekcji na temat nowoczesnego wykorzystania świń. Przedstawiciele oprowadzili nas po kampusie, zwracając uwagę na usytuowanie poszczególnych wydziałów, akademików, obiektów sportowych i klubów studenckich.

Zadowoleni z pobytu na uczelni pojechaliśmy do kina na projekcję filmu pt.” Chemia” – opowieść o niezwykłej miłości, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości osób walczących z rakiem.

Pełni wrażeń, nowej wiedzy wróciliśmy do Wyszogrodu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 listopada 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content