Wycieczka do pijalni czekolady E. Wedel
29 listopada 2017

Wycieczka do pijalni czekolady E. Wedel Dnia 22.11.2017r. uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wraz z opiekunami, panią Katarzyną Kroczewską i Agnieszką Lenczewską byli na wycieczce w Warszawie w pijalni czekolady E. Wedel. W trakcie zwiedzania młodzież poznała historię wedlowskiej fabryki i jej założycieli. Uczniowie dowiedzieli się jak przebiega proces produkcji czekolady oraz innych czekoladowych przysmaków. Mieli również niecodzienną okazję uczestniczyć w warsztatach polegających na dekoracji torcików wedlowskich oraz degustacji pitnej czekolady. Na koniec każdy z uczestników został obdarowany słodkim upominkiem. Zadowoleni, bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia wróciliśmy do domu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 listopada 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content